Консультації, супервізії та наставництво
тренерів і фасилітаторів
з проведення професійних
стратегічних сесій
Якщо Ви тренер чи фасилітатор, то, швидше за все, Ви вже проводили стратегічні сесії.

У ВАС БУЛИ ТАКІ СИТУАЦІЇ?:

Сесія пройшла за тим планом, який був затверджений замовником, а замовник залишив незадоволеність або навіть претензію, пов'язану з якістю прийнятих командою рішень.

Через деякий час після сесії виявилося, що розроблений план дій ще перероблявся багато разів, але його так і не було реалізовано, і мета компанії не була досягнута.

Після сесії Вас не залишало відчуття, що учасники не змогли докопатися до головних кореневих проблем компанії та, відповідно, не запропонували способи їх вирішення.

Хоча сесія називалася стратегічною, учасники так і не сформулювали те, в чому полягає суть їхньої Стратегії на найближчий рік (тобто, на яких діях та цілях компанія ФОКУСУВАТИМЕ свої зусилля).

ІСНУЮЧА ПРОБЛЕМА:
Замовники, а також багато тренерів/фасилітаторів стратегічних сесій часто не мають достатніх знань у бізнес-стратегуванні та стратегічному менеджменті.
І часто на стратегічних сесіях отримують два протилежні результати – Хороший і Поганий.

1) Хороший результат полягає в тому, що керівники спільно обговорюють проблеми та цілі, а також спільно розробляють плани дій.
Добре тут те, що робиться це спільно і виробляється загальна домовленість.
Загальне розуміння та загальна домовленість – це справді дуже важливо.
Цьому дуже допомагає такий інструмент, як фасилітація.

2) Поганий результат полягає в тому, що управлінська команда часто не застосовує дуже потрібні та різноманітні інструменти стратегічного бізнес-аналізу та стратегічних рішень.

А кількість таких інструментів на сьогодні вже щонайменше кілька сотень.
Тому часто внаслідок звичайних стратегічних сесій з'являється вироблене командою загальне Рішення, з яким згодні всі.
І при цьому якість цього загального рішення є досить низькою.

Фасилітація цієї проблеми не вирішує.
На жаль, про що свідчить статистика, не тільки в нашій країні.
І як наслідок, реалізація таких рішень після сесії не призводить до необхідного результату.
І потім незадоволений Замовник кидає каміння у бік фасилітатора чи тренера, звинувачуючи його у неякісному рішенні.
Щоб вирішити цю проблему, необхідні професійні інструменти стратегічного менеджменту.

ЩО РОБИТИ
Якщо ви фасилітатор, бізнес-тренер, коуч і хочете підвищити свій рівень професіоналізму у проведенні стратегічних бізнес-сесій, я запрошую вас на свої індивідуальні консультації, навчання, коучинг та супервізію.
В індивідуальній роботі зі мною ви зможете:

✅ - отримати експертну консультацію з будь-яких складних для вас питань стратегічних сесій;
✅ - отримати додаткові професійні знання щодо планування та проведення стратегічних бізнес-сесій із застосуванням понад 100 різних інструментів стратегічного менеджменту.
✅ - отримати супервізійну та коучингову підтримку для розбору складних випадків у вашій практиці.
Ось деякі з питань, з яких ви можете отримати консультації та супервізію під час роботи зі мною:
✅ Які методики та інструменти, крім фасилітації, обов'язково використовувати у професійній стратегічній сесії.
✅ Які бувають три ключові типи стратегічних сесій, як визначити те, який тип потрібен замовнику, і якими інструментами працювати з кожним із цих типів.
✅ Як використати карту стейкхолдерів бізнесу замовника, щоб розробити для нього найбільш ефективний персоніфікований дизайн (план) стратегічної сесії.
✅ Які з більш ніж 100 інструментів стратегічного менеджменту та прийняття рішень необхідно застосувати у кожній конкретній сесії, щоб замовник зміг отримати найкращий для себе результат.
✅ Як проводити стратегічні бізнес-сесії для дуже малих і дуже великих команд.
✅ Як провести стратегічну сесію, яка не тільки сподобається управлінській команді, а й результати якої потім будуть впроваджені в бізнес.
✅ Як провести стратегічну сесію, на якій керівники не просто домовляться про свої цілі та плани дій, а зможуть суттєво підвищити глибину та якість своїх стратегічних рішень.
✅ Як не тільки дати можливість управлінській команді пофантазувати та згенерувати нові ідеї, а й провести глибокий бізнес-аналіз своєї компанії, застосувавши спеціальний набір підходів та методів.
✅ Як дати можливість управлінській команді не лише однаково побачити очевидні проблеми свого бізнесу, а й побачити зовсім неочевидні небезпечні глибинні проблеми, а також знайти неочевидні сильні рішення та можливості.
✅ Як силами управлінської команди створити проривну стратегію бізнесу в будь-яких складних ситуаціях, що змінюються, або навіть в умовах невизначеності.
зв'язатися з
Андрієм Крючковим